Тепих

Произведено во Белгија.

Тепихот по состав е 70% првокласна новозеландска волна и 30% полиестер.

31,420 ден51,230 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.