Тепих

 

 

Земја на потекло: Белгија

60×230 | 80×150 | 120×170 | 140×200 | 160×230 | 200×230

Земја на потекло: Белгија

1,593 ден6,708 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, рамно ткаени (flat weafe), практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 140×200, 160×230, 200×290, 60×230, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.