URIAGE ТЕРМАЛНА ВОДА СПРЕЈ 1+1 ГРАТИС

Uriage термалната вода делува во совршена хармонија со кожата.Смирете ја иритираната кожа, освежете го својот изглед, хидрирајте го лицето и фиксирајте ја шминката на природен начин.
Природно освежување за вашата кожа.

595 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.