TESLA 18000BTU Инвертер Клима со Греач

Енергетска класа А++/А+
Капацитет BTU 18000
Ладилно средство од типот R32
Ниво на бучава 36 dB
Номинален капацитет за ладење (KW) 5.1
Номинален капацитет за греење (KW) 5.13
SEER 6.1
SCOP 4
Годишна потрошувачка – ладење (kWh/a) 293
Годишна потрошувачка – греење (kWh/a) 1330

48,672 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.