TESLA Апарат за вафли 1000 W

  • Моќност 1000 W
  • Боја црна-инокс
  • Големина на чинија 230×168 mm
  • Работна температура (℃) Ниска – 140° , Висока – 220°
  • Тежина (кг) 1,57
  • Димензии 245 x 240 x 95

1,530 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.