TESLA Блендер 500W

  • Моќност 500 W
  • Капацитет на садот 1,5L
  • Материјал за сад Стакло
  • Нивоа на брзина 1
  • Боја сино-бела
  • Ножеви 4 Сечила од не’рѓосувачки челик
  • Тежина (кг) 3,05
  • Димензии  195 x 440 x 195

2,644 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.