TESLA Цеделка за овошје 40 W

  • Моќност 40 W
  • Конус 2
  • Капацитет на сад 700 мл
  • Материјал за сад Пластика
  • Автоматски старт
  • Должина на кабел (cm) 85 cm
  • Тежина (кг) 0,60
  • Димензии 41 x 205 x 200

670 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.