TESLA Индукциска плотна 1500W

 • Моќност 1500W
 • Копче за притискање на контролорот
 • Плоча керамика
 • Автоматско исклучување за 1 минута без Vesse Yes
 • Големина на чинија 250×250 mm
 • Големина на грејната зона 180 mm
 • Работна температура Ниска 80 °C
 • Работна температура Висока 240 °C
 • Нивоа на моќност 8
 • Заштита од топлина Да
 • Заштита од напон Да
 • Заштита од прекумерна струја Да
 • Интелигентна програма за готвење 6
 • Безбедносно заклучување за деца Да
 • Тежина 1,62 кг

1,444 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.