TESLA Кујнска Вага

Користете ги овие прекрасни Тесла кујнски ваги за да ја измерите вистинската количина на состојки што ви е потребна за секоја ваша авантура за печење и готвење.

  • Капацитет 5 KG
    Auto shut off
    Тежина (kg) 400g
    Димензија 145x18x200 mm

490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.