TESLA Миксер со сад 500 W

Од суштинско значење за секоја кујна, Тесла миксерите ќе ве служат без разлика дали правите колачи, печете леб или создавате друг домашен деликатес.

  • Моќност 500 W
  • Нивоа на брзина 5
  • Турбо функција Да
  • Капацитет на садот (л) 3
  • Тежина (кг) 1,87
  • Димензии 290 x 210 x 340

1,520 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.