TESLA Нутри Блендер 1000 W

  • Моќност 1000 W
  • Брзина на ротација (RPM) 22000
  • Додатоци 1 парче вкрстено сечило / 1 парче чаша од 1000 ml / 1 парче чаша од 700 ml / 1 парче спортски капак / 1 парче капак за складирање

Функции Правење смути, храна за бебиња, коктели, супи, сосови и други оброци, ги екстрахира хранливите материи од семиња, житарки, јаткасти плодови, овошје и зеленчук

  • Материјал на сечилото Нерѓосувачки челик
  • Број на сечила 4
  • Должина на кабел (cm) 100
  • Тежина (кг) 2,8
  • Димензии 145 x 148 x 380

3,400 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.