TESLA Пегла 3100W

 • Моќност 3100 W
 • Засилување на пареа (g/min) 135
 • Анти калк Да
 • Континуирана излезна пареа (g/min) До 25g/min
 • Капацитет на резервоарот за вода (ml) 380
 • Против капнување Да
 • Функција за автоматско исклучување Да
 • Функции сушење/прскање/вертикално испуштање пареа
 • Индикатор за вклучување Да
 • Копче за прскање Да
 • Должина на кабел (cm) 190
 • Сад за додавање вода
 • Тежина (кг) 1,39
 • Димензии 130 x 145 x 300

1,720 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.