TESLA Правосмукалка 700 W

 • Моќност 700 W
 • Работен радиус 10 m
 • Ниво на бучава (dB) 68
 • Модел Silent PRO BG400W
 • Капацитет на вреќата (л) 3
 • Филтер за перење HEPA
 • Боја Бела
 • Нивоа на моќност Мин – Макс
 • Цевка Да
 • Димензија на цевка 54 cm / 90 cm
 • Тежина (кг) 6,20
 • Должина на кабел (cm) 700

6,030 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.