TESLA Правосмукалка 800 W

 • Моќност 800 W
 • Работен радиус 8 m
 • Ниво на бучава (dB) 76
 • Модел BG300G
 • Капацитет на вреќата (l) 3,5
 • Филтер за перење HEPA
 • Боја сива
 • Нивоа на моќност Мин – Макс
 • Цевка Да
 • Димензии на цевката 56cm / 94cm
 • Тежина (кг) 6,10
 • Должина на кабел (cm) 500

4,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.