TESLA Рачен Блендер 600 W

  • Моќност 600 W
  • Број на нивоа на брзина Две
  • Лесно чистење
  • Отстранливо вратило Да
  • Должина на кабел (cm) 113
  • Тежина (кг) 0,73
  • Димензии 70 x 70 x 380

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.