НА ПОПУСТ 12%

TESLA Рачен Блендер 600W

  • Моќност 600 W
  • Број на нивоа на брзина Четири
  • Боја сино-бела
  • Лесно чистење
  • Отстранливо сечило
  • Должина на кабел (cm) 106
  • Тежина (кг) 1,36
  • Димензии  92 x 220 x 70

2,577 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.