The House of Jupiter Брош

2,713 ден

Опис

Уникатен, рачно изработен Брош: Опалит, Бохемиски кристали, полиамидна глина, челична безопасна игла, масна боја.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.