THE SINGLETON Џебно виски

0, 2 л

787 ден

Опис

Добро познатиот вкус на The Singleton во лесно иновативно пакување од 200 мл.

Едноставен начин да се запознаеш со вкусот на single malt виски.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.