TIGER’S ROAR ЕНЕРГИЗИРАЧКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МАЖИ

250мл

ХРАНЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ВИТАМИН Ц

400 ден

Опис

Овој гел за туширање содржи природно интензивен “shot” за вашата кожа. Почувствувајте го вашето тело целосно свежо, со оваа експлозија од енергија за целиот ден, која помага да се одржи кожата млада!

Хиалуронската киселина нежно ја ексфолира и регенерира кожата. Органското нане ја прави кожата мазна и тонирана, давајќи и интензивен “shot”. Витаминот Ц ја енергизира кожата и го подобрува нејзиниот еластицитет.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете од гелот на сунгер, или директно на влажна кожа и масирајте. Темелно исплакнете со топла вода.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.