Tigex Сигурносни ремени за проодување

  • Сет практични ремени за безбедност на децата од 6 месеци до 4 години.
  • Дизајнирани да осигураат безбедност на децата кога користат хранилки, колички, носилки итн.
  • Секако една од основните функции на ремените е да служат како помош при проодувањето на децата.
  • Распон на ременот околу појасот од 30-70цм, распон на рамениците 25-45цм, ремени за фиксирање 10-25цм.

Се препорачува за над 6+ месеци

990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.