Tigex Столче Хранилка 3 in 1

Еволутивно столче хранилка кое го прати растот и развојот на вашите деца.

Столчето има ногари кои се надаваат со цел истото да се претвори во високо столче кое е наменето за деца до 6 месеци или 15кг кои можат самостојно да седат. Со вадењето на ногарите столчето може да се постави врз кујнска столица со помош на приложените ремени (до 6 месеци или 15кг). Со користење на ногарите на столчето без продолжување на висината на истите и без тацната и другите додатоци столчето е соодветно за деца од 3-6години.

  • Со сигурносни ремени и мека подлога за седење.
  • Со потпирачи за нозе.
  • Едноставно поставување и пакување.

4,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.