ТИВОЛИ 100% Памучен флекер Антрацит Крем

100% Памучни, меки и лесно прилагодливи на секој тросед или двосед.

Состав: 100% Памук

Димензии:

  • Тросед 115×200
  • Тросед и двосед 115×200
  • Тросед, двосед и фотеља 115×200
  • Тросед, двосед, фотеља и две украсни перничиња 70×200

790 ден1,990 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.