НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

TOKYO DRESSTOKYO Dress

Широк лежерен долг фустан со кимоно јака, џебови во страничните шевови, и комотни набрани ракави.

Идеален за жешките летни денови, со можност да се носи со соодветен колан околу половината.

100 % ЛенA wide, long, casual dress with a kimono collar, side seams pockets and slightly puffed sleeves. Ideal for the warm summer days, with the option to be worn with an appropriate belt around the waist.

100% Linen

Available in fuchsia, lime, aquamarine and black

3,992 ден

Исчисти

Опис

Table of measures

Size Chest Weist Hips Half to the ground
S/M 82-90cm 62-70cm 90-98cm 104cm
L/XL 90-98cm 70-78cm 98-106cm 107cm

 

 

Table of measures

Magnitude Chest Weist Hips Half to the ground
S/M 82-90cm 62-70cm 90-98cm 104cm
L/XL 90-98cm 70-78cm 98-106cm 107cm

 

 

Дополнителни информации

Боја

Фуксија розева

Величина

L-XL, S-M

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.