TUC TUC & FRIENDS CIRCUS Столче за хранење

Преносливо столче  приспособливо на било кој стол со обложено седиште.
Екстра голема безбедносна лента и голем потпирач за грб.
Изотермални странични џебови. Внатре вклучува изотермална кеса.

4,110 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.