TUC TUC & FRIENDS Детски забавен куфер

Димензии 44х28х23см

Тежина 1,7 кг

Капацитет 28,3 л

Макс. До 50 кг

2,460 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Оригинален и забавен куфер за момчиња и девојчиња.

Може да се користи на различни начини: да се влече, да се носи како торба на рамо, да се вози детето на него.

Компактна внатрешност со две прегради.

4 нечујни долготрајни тркала обложени со високотрајна гума, за континуирана употреба.

Предните тркала се 360° ротирачки.

Лесен, но отпорен куфер, со рачки за децата да се држат на нив.

Направен е од АБС, за момчиња и девојчиња до 8 години.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.