TUC TUC & FRIENDS ГраничникTUC TUC & FRIENDS Border

Користење по навршување на 18 месеци на детето

Димензии: 150 х 47 х 50 смUse after the child reaches 18 months

Dimensions: 150 x 47 x 50 cm

4,320 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Граничник

  • Користење по навршување на 18 месеци на детето
  • Лесно за употреба
  • Лесно отстранлив материјал кој се пере
  • Димензии: 150 х 47 х 50 см

Border

Use after the child reaches 18 months

Easy to use

Easily removable washable material

Dimensions: 150 x 47 x 50 cm

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.