TUC TUC & FRIENDS Little Forest 3D Ранец

TUC TUC & FRIENDS 3D Ранец

Забавен и практичен ранец за деца што може да се користи за во градинка, прошетка или за патување.

  • Полнети прерамки прилагодливи според растот на вашето дете.
  • Додатно закопчување и во предниот дел, кај градите.
  • Цврстата, но лесна обвивка и облогата го прават издржлив и удобен.
  • Водооптпорна постава
  • Внатрешно има голем џеб и дел од еластична мрежа
  • Димензии: 26х27х10см

2,460 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.