TUC TUC & FRIENDS Перница за доење и бебиња

Му овозможува на бебето подобро да се нахрани, ги спречува болките во грбот и иритација на градите

Состав: надворешен 95% памук и внатрешен 5% еластин

2,596 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Перница за доење

 

  • Со својот мек, прилагодлив ентериер, се прилагодува на било кој појас
  • Му овозможува на бебето подобро да се нахрани, ги спречува болките во грбот и иритација на градите
  • Изработено од врвен квалитет на памук и надворешно покривање
  • Еластична ткаенина што се прилагодува на телото на мајката
  • Ергономска форма
  • Состав: надворешен 95% памук и внатрешен 5% еластин

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.