TUC TUC & FRIENDS Перница за доење и бебиња TUC TUC & FRIENDS Breastfeeding and baby pillow

  • Со својот мек, прилагодлив ентериер, се прилагодува на било кој појас
  • Му овозможува на бебето подобро да се нахрани, ги спречува болките во грбот и иритација на градите
  • Изработено од врвен квалитет на памук и надворешно покривање
  • Еластична ткаенина што се прилагодува на телото на мајката
  • Ергономска форма
  • Состав: надворешен 95% памук и внатрешен 5% еластин

 

 

2,596 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

 

Breastfeeding pillow

With its soft, adjustable interior, it adapts to any belt

It allows the baby to eat better, prevents back pain and chest irritation

Made of top quality cotton and outer covering

Elastic fabric that adapts to the mother’s body

Ergonomic shape

Composition: outer 95% cotton and inner 5% elastane

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.