TUC TUC & FRIENDS Постелнина TUC TUC & FRIENDS Bedding

Јорганската навлака во долниот дел е со ластик и летно време може да се користи како прекривка или како долен чаршав. Оградицата внатрешно е поставена и водоотпотна. Навлаката од оградицата е со заштитен патент и може да се пере.Состав 100% памук

Постелнината вклучува:
∙ навлака за перниче
∙ навлака за јорганче
∙ јорганче
∙ оградица

Димензии 120х60Composition 100% cotton

Bedding includes: . Pillowcase ∙ quilt cover ∙ a quilt ∙ fence

Dimensions 120×60

6,170 ден

Опис

 

Јорганската навлака во долниот дел е со ластик и летно време може да се користи како прекривка или како долен чаршав. Оградицата внатрешно е поставена и водоотпотна. Навлаката од оградицата е со заштитен патент и може да се пере.

The quilt cover in the lower part is with elastic and in summer it can be used as a cover or as a lower sheet.

The fence is internally installed and waterproof.

The fence cover has a protective zipper and can be washed.

Price 6,170 denars

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.