TUC TUC & FRIENDS Ранец

Практичен лесен и забавен ранец за деца што може да се користи за во градинка, прошетка или за патување.

  • Полнети прерамки прилагодливи според растот на вашето дете.
  • Додатно закопчување и во предниот дел, кај градите.
  • Безбедносен ремен и прилагодливи ленти за да биде поудобно
  • Направено од  мек, издржлив и ултра-лесен материјал
  • Димензии: 29х26х9см

1,850 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.