TUC TUC & FRIENDS Сет за јадење

Сет за јадење

  • Ја одржува температурата на храната (без разлика дали е топла или ладна)
  • Бамбусот содржи анти-бактериски и хипоалергени својства
  • Го намалува ризикот од акумулирана нечистотија и мириси
  • Сетот содржи: плитка чинија со прегради, длабока чинија, чаша,лажица и вилушка

1,416 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.