TUC TUC & FRIENDS Сет за јадење TUC TUC & FRIENDS Dining set

  • Садови направени од бамбус влакна
  • Ја одржува температурата на храната (без разлика дали е топла или ладна)
  • Бамбусот содржи анти-бактериски и хипоалергени својства
  • Го намалува ризикот од акумулирана нечистотија и мириси
  • Сетот содржи: : плитка чинија со прегради, чинија, чаша (со рачка) лажица и вилушка

Може да се користи од 6 месеци

2,360 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Dining set

Made of PVC material that does not contain toxic materials

The set contains: Deep and shallow plate, cup with beak and silicone spoon

Can be used from 6 months

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.