TUC TUC & FRIENDS Сет за јадење TUC TUC & FRIENDS Dining set

Сетот содржи 5 парчиња: лигавче, длабока и плитка чинија, лажица, вилушка и чаша (со рачка)

The set contains 5 pieces: bib, deep and shallow plate, spoon, fork and cup (with handle)

1,475 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Сет за јадење

  • Сетот содржи 5 парчиња: лигавче, длабока и плитка чинија, лажица, вилушка и чаша (со рачка)

Dining set

The set contains 5 pieces: bib, deep and shallow plate, spoon, fork and cup (with handle)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.