TUC TUC & FRIENDS Столче за хранење

За деца од 6 месеци до 3 години (15кг)

Димензии: 460 х 300 х 320мм

4,080 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Столче за јадење

  • Мобилно столче за јадење
  • За деца од 6 месеци до 3 години (15кг)
  • Дополнителен простор за чување на приборот за јадење
  • Изотермални странични џебови

 

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.