TUC TUC & FRIENDS Столче за хранење

Се прицврстува на кој било стол, голем обложен грб, екстра голем заштитен ремен, столче и внатрешен простор за складирање на алати за бебиња.
Вклучува и џеб со патент за марамчиња и држач за шишиња.

4,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.