TUC TUC & FRIENDS Столче за хранењеTUC TUC & FRIENDS Dining chair

За деца од 6 месеци до 3 години (до 15кг)

Mobile dining chair For children from 6 months to 3 years (up to 15 kg)
Dimensions: 320 x 300 x 460 mm

3,308 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Столче за јадење

  • Мобилно столче за јадење
  • За деца од 6 месеци до 3 години (до 15кг)
  • Дополнителен простор за чување на приборот за јадење
  • Димензии: 320 х 300 х 460 мм

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.