TUC TUC & FRIENDS SWEET LILY Детски забавен куфер

Лесен, уникатен и забавен куфер со внатрешни две прегради. Една со еластични каиши,а една со патент.

4 тркала обложени со високо отпорна гума од кои предните 2 тркала се ротирачки 360 степени

Може да се користи на различни начини: да се влече, да се носи како торба на рамо, да се вози детето на него.

  • Димензии 44х28х23см
  • Тежина 1,7 кг
  • Капацитет 28,3 л
  • Макс. До 50 кг

3,690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.