TUC TUC & FRIENDS Термички ранец

Торба за одржување на температураTemperature maintenance bag

1,230 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Торба за одржување на температура

  • Совршено решени за излети со вашето бебе
  • Без штетни материи
  • Внатрешноста е изолирана со топлина за да ја задржи температурата подолго
  • Додаток рачка и прилагодлив удобен појас за да ја носите во рака или преку рамо
  • Има внатрешна преграда, два странични џеба и две прилагодливи гумени ленти
  • Лесна за одржување

Temperature maintenance bag

Perfectly designed for picnics with your baby

No harmful substances

The interior is insulated with heat to maintain the temperature longer

Accessory handle and adjustable comfortable belt to carry in hand or over shoulder

It has an inner compartment, two side pockets and two adjustable rubber bands

Easy to maintain

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.