TUC TUC & FRIENDS Термос за храна WEEKEND

  • Погоден за секаков вид на храна (цврста или течна)
  • Температурата останува константна до 10 часа
  • Доаѓа со навојен капак за да се спречи излевање.
  • Отпорен на удари и падови
  • Широк отвор за лесно полнење
  • Двоен капак што може да се користи како сад, доколку е потребно
  • Капацитет од 500мл.

1,480 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.