TUC TUC & FRIENDS Торба

Носивост до 5 кг

3,700 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Торба за мајки

  • Класична, функционална и елегантна торба
  • Носивост до 5 кг
  • Во прилог на внатрешната организација има џебови и прегради за потребите на вашето бебе и допонителни надворешни џебови за уште подобра организација за вас
  • Додаток подлога за повивање и можност за прикачување на количка

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.