TUC TUC & FRIENDS Вреќа за количка BASIC

  • Универзален дизајн кој одговара на повеќето колички.
  • Максимална поддршка благодарение на задната гума и лентите за стегање.
  • Нејзиниот централен патент помага лесно да се регулира температурата на вашето бебе.
  • Ставањето и соблекувањето на бебето е многу поудобно со патентите со двојни кочии.
  • Можност за вадење на стапалата кога е поголемо.
  • Ревери со магнетни копчиња за поголема удобност.
  • Гумено засилување во пределот на стапалата (внатрешниот дел).

3,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.