Ulric de Varens Black Eau de Parfum Парфем за мажи

Ulric de Varens – Black Eau de Parfum

Горни ноти: Бергамот, Грејпфрут, Зелено јаболко
Срцеви ноти: Гераниум, Бели цветови

25мл

549 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.