Ulric de Varens Mini Love Eau de Parfum Парфем за жени

Ulric de Varens – Mini Love Eau de Parfum

Ноти: Грејпфрут, цут од цреша, портокалова роза, сандалово дрво

25мл

399 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.