Uno Card Game

Броj на играчи: 2-10
Времетраење: 30 мин
Возраст: 6+
Издавач: Mattel

490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.