URIAGE AGE PROTECT Instant Multi-Correction ФИЛЕР ЗА ЛИЦЕ 30мл

Age protect filler за измазнување на бори, превенција од појава на нови, хидратација и заштита од сина светлина, загадување и штетни надворешни влијанија.

Содржи ретинол, витамин ц, хијалуронска киселина, термална вода…

2,030 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.