URIAGE BARIESUN Dry Mist SPF50 200мл +AFTER SUN 50мл

   Заштитува од УВ зраци и неговиот комплекс на филтри од најновата генерација обезбедува многу висока заштита од УВА и УВБ зраците и слободните радикали. Неговата невидлива текстура брзо се апсорбира и гарантира сува, нелеплива завршница.

1,070 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.