URIAGE BARIEDERM Балсам за усни

Мелемот Uriage Bariderm Cica обезбедува брзо обновување на испуканите и суви усни благодарение на уникатната комбинација на состојки кои ја хидрираат и природно ја навлажнуваат устата, ги смируваат и ги намалуваат штетните ефекти на надворешните фактори додека го одржуваат хидролипидниот слој на усните недопрени.

307 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.