URIAGE BARIEDERM CU/ZN ГЕЛ ЗА КОЖА ПОДЛОЖНА НА ИРИТАЦИИ

За дневна хигиена на оштетена и иритирана кожа
• Наменета за гребнатинки,осипи, убоди од инсекти, мали лезии, после депилација,после тетовирање,површински изгореници на кожа
• За кожа подложна на иритации
• Го смирува чувството на непријатна затегнатост на кожата и ја намалува иритацијата
• Без парабени, без парфеми, без сапуни , хипоалергени

603 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.