URIAGE BARIEDERM Крема за раце 50ml

Крем наменет за заштита и реставрација на сува и многу сува кожа на раце предизвикана од секојдневни иритации и изложеност на неповолни надворешни иритирачки фактори (вода, детергент, хемикалии, студ, ветер). Не се лепи и брзо се впива. Ја омекнува, смирува, ја храни и храни кожата на рацете. Хипоалергично, без мирис и без парабен, неоклузивно и водоотпорно.

420 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.